Klient serwisu informacja-gospodarcza.pl »

 
 

 
 

 

:: TARTAK :: WIĘŹBA DACHOWA :: DESKI ::
:: TARCICA IGLASTA I LIŚCIASTA :: DESKI PODŁOGOWE ::

TARTAK POL-DREWNO

tartak Częstochowa, deski, tarcica iglasta, tarcica liściasta

 
adres firmy

ul. Śląska 168, Bargły
42-262 Poczesna
 
dane teleadresowe firm

tel. 605 032 005

 
mail do firmy poldrewno@op.pl

 

opis działalności firmy Oferta firmy:
 

Tartak zlokalizowany jest w miejscowości Bargły (gmina Poczesna) w odległości 2km od DK1(E75) Katowice-Warszawa, niedaleko od Częstochowy. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówień. Możliwy transport.

Nasza oferta: drewno okrągłe, tarcica iglasta, tarcica liściasta, więźba dachowa, kantówka, łaty, kontrłaty, krokwie, deski, deski szalunkowe, bale, parkiet liściasty, boazeria, deski podbiciowe, deski podłogowe, drewno kominkowe, kora, tarcica.

DOMY: "Osiedle Modrzewiowe" w stanie deweloperskim na kameralnym, zamkniętym osiedlu Poczesna, wysoki standard wykończenia, technologia tradycyjna, elewacja z drewna modrzewiowego, zagospodarowany teren.

domy osiedle modrzewiowe

Budujemy domy według indywidualnych projektów inwestora, oraz według projektów firm projektowych. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł. Domy, które znajdą Państwo w naszej ofercie budujemy z materiałów najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół wykonania. Praktycznie
i funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń zarówno wewnątrz domu, jaki i w jego otoczeniu pozwala na wygodny i satysfakcjonujący odpoczynek doceniany w codziennym użytkowaniu.
Posiadając wieloletnie doświadczenie gwarantujemy fachowe wykonawstwo
i terminowość wykonywanych prac budowlanych.

tartak Poczesna, deski szalunkowe

 
Wyświetl większą mapę

 

 

 

:: ARSYL ::